Mezun Web Sayfası -

Kariyer Gelişim

gelişim üniversitesi
  1.   Mezun Web Sayfası
  2. İçerik


Kariyer Gelişim


Mezunlarımızın ve öğrencilerimizin kariyerlerinde destek olmak, onları bir adım öne çıkarmak adına İstanbul Gelişim Üniversitesi Mezunlar Derneği, öğrencilerimizin ve mezunlarımızın akademik ve sosyal alanda başarılı olmalarını sağlamaktadır.

Nasıl Destek Alabilirsiniz?
Kariyer Gelişim, öğrencilerimizin yanı sıra mezunlarımıza da kariyer desteği vermektedir. İş bulma ile ilgili yönlendirmelerden yararlanma ve kariyer değişikliği gibi konularınızda yararlanabilirsiniz.

Bireysel Danışmanlık
Yeni mezunlarımıza danışmanlık, iş hayatına atılan mezunlarımızın daha çok yol alabilmeleri için rehberlik ve iş hayatında farklı arayışlara yön vermek isteyen mezunlarımız İstanbul Gelişim Üniversitesi İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi J Bloktaki Kariyer Geliştirme Merkezi’ne gelerek danışmanımızla görüşebilir ya da telefonla sorularınıza yanıt arayabilirsiniz.

Kariyer Araçları
Kariyer araçları ile CV hazırlama, motivasyon mektubu yazma becerilerinizi geliştirebilir ve etkili Linkedln kullanımı ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Mezun Buluşmaları
Mezunlarımızı ve mevcut öğrencilerimizi çeşitli etkinliklerle bir araya getirerek hem mezun-öğrenci iletişimi sağlamak hem de sektördeki yönetici ve çalışanlar ile tanışma ortamı ile kariyerlerine yönelik iş ve staj bulma konusunda destek sağlamaktadır.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Mezun ve Öğrenci Platformu’na Üye Olun
Mezunlarımızı ve mevcut öğrencilerimizin Üniversitemiz ile bağlarını güçlü tutmak için açılmış olan https://www.raklet.com/gelisim/ platformuna üye olabilir, iş ve staj ilanlarını buradan takip edebilirsiniz.